Dezenfector Bakteri Virüs Temizleme Dezenfektan Püskürtme Makinesi

Ürün Kodu: #0002201

Marka: Dezenfector

389.00 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 21 Ocak, 2022 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ürün Seçenekleri
Renk
  • Kırmızı
  • Gri
  • Mavi
Yerli Üretim
24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo Taksit

Virüs ve Bakteriler İçin Eşsiz Koruma

Dezenfector'le İşletmeniz Güvenli,

Çalışanlarınız ve Müşterileriniz Mutlu Olsun...

Virüs ve bakterilere karşı iş yerinizde gerekli önlemleri almaya Dezenfector'le başlayın. Dezenfector, işletmeniz için ekonomik ve kullanımı kolay bir seçenektir. Gün içerisinde farklı bir şirkete bağlı kalmadan dezenfeksiyon işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Dezenfector'le Güç Sizde...

Hijyen İçin Size Dezenfector Yeter.

Evlerinizden iş yerlerinize bir çok ortamda Dezenfector kullanarak gerekli hijyenik güvenliği sağlayabilirsiniz. Siz de Dezenfector'ü tercih edin, hijyenin hızlı hali ile tanışın.

Dezenfector virüslerle aranıza bir kalkan oluşturur.

Sen de Dezenfector'le Hayatını Şansa Bırakma!

 

Dezenfector virüslerle aranıza bir kalkan oluşturur.

Sen de Dezenfector'le Hayatını Şansa Bırakma!

İş yerleri

Ofislerden kafelere, güzellik salonlarından hastanelere her işyeri için Dezenfector uygun bir hijyen cihazıdır. Hızlı, güvenli ve ekonomik olması gibi bir çok kullanım avantajıyla rakiplerine göre hep bir adım öndedir. Sizde Dezenfector kullanarak hem çalışanlarınızı hem de ziyaretçilerinizin güvenliğini garanti altına alın.

Evler

 

Pandemi nedeniyle tüm dünyada insanlar zamanlarının çoğunu evlerinde geçirmek zorunda kaldılar. Öğrencilerin derslerini, çalışanların ise işlerini evden yaptığı bu dönemde evimizdeki hijyeni sağlamak hepimiz için büyük önem kazanmıştır. Dezenfector'le istediğimiz zaman evlerimizi güvenli hale getirebiliriz.

Spor Salonları

Gün boyu yoğun ziyaretçiye sahip olan işletmelerden biri olan spor salonları, virüs ve bakterilerin hızlı yayılımı için ideal ortamlardır. Salonun ziyaretçileri sağlık nedenleri ile spor yaparken maske takamazlar, böyle bir durumda da bireysel korunmadan bahsetmek yanlış olur. Her ziyaretçi spor aletlerinden duş başlıklarına, dinlenme koltuklarından eşya dolaplarına kadar birçok eşya ve alana temas eder.

 

Bu nedenlerden dolayı hijyeni korumanın sağlanması için iş yerine büyük sorumluluk düşer. İş yerinizi kapatıp büyük çaplı bir temizlik yapılması yerine dezenfector ile gün boyu periyodik olarak dezenfeksiyonun yapılması sizin için çok daha uygun ve pratik bir çözüm olacaktır. Unutmayın ki dezenfector ile güç sizde...

 

Toplu Taşıma Araçları

İster bir taksi, ister öğrenci taşıyan bir servis, isterseniz de bir yolcu otobüsü sahibi olun. Toplu taşıma boyunca birçok kişi ile temas etmek, onların ve kendinizin sağlığını korumak zorunda kalırsınız. Her yolculuk sonrası aracınızı bir servise sokup, dezenfeksiyon hizmeti almanız zamanlama ve yer açısından mümkün olmayacaktır.

Araçlar için her yolcu sonrası ya da her molada kısa sürelerde aracı dezenfekte edecek bir çözüm gerekir. Bir Dezenfector sahibi olarak bahsettiğimiz bu pratik çözüme ulaşır, aracınızı hijyenik koşullarda kullanabilirsiniz.

Muayenehane ve Hastaneler

Çevremizdeki birinin öksürmesi ya da hapşırması geçmişte dikkat bile etmediğimiz sıradan bir olayken günümüzde en ufak öksürük bile hepimizin dikkat kesilmesine, birbirine şüpheci bakışlarla bakmasına neden oluyor. Durum böyleyken muayenehane ve hastaneler gibi her gün yüzlerce hasta ve hasta yakınının ziyaret ettiği mekanlar bulaşıcılık açısından büyük önem ihtiva ediyor. Muayenehane, sağlık ocağı, hastene, diyaliz merkezleri ve buna benzer birçok sağlık kuruluşunda sıklıkla hijyenik temizliğe başvurulmalıdır.

Özellikle ekonomik ve sık kullanıma uygun olması gibi özellikleriyle Dezenfector iş yeriniz için biçilmez kaftan. Dezenfector personelinizin elinin altında daima kullanıma hazır bekleyen bir güç olacaktır.

Oteller

İster bireysel, ister aile olsun yolculuk ve tatil yapanların uğrayacağı mekanların başında oteller gelir. Daha önceleri pansiyon ve oteller verdikleri hizmet, kalite ve fiyatlar açısından sorgulanırken, salgın sonrası hijyenik önlemler tüm ziyaretçiler için en önemli kriter olmuştur. İşletmeler aldıkları önlemlerle rakiplerine göre avantaj sağlamaktadırlar.

Siz de müşterilerinizin aradığı hijyenik koşulları kolay ve ekonomik olarak sağlamak için Dezenfectoru tercih etmelisiniz. Dezenfector ile işletmeniz güvenli, konuklarınız mutlu olsun.

Okul ve Eğitim Kurumları

Okullar ve eğitim kurumları virüslerin yayılması konusunda en tehlikeli olan yerlerin başında gelmekte. Bu nedenle pandemi koşullarında bir çok kez okullar tatil edildi ve öğrenciler evlerinden derslere girmek zorunda kaldılar. Fakat bu durumun sonsuza kadar böyle sürmeyeceğide bir gerçek. Öyleyse eğitim kurumunuz için çok geçmeden tedbirlerinizi alın. Dezenfector ile okulunuzu kısa süreler içerisinde dezenfekte edin, öğrenci ve öğretmenlerinizi koruyun.

Kafe, Bar ve Restoranlar

Günlük yaşamımızda sıklıkla uğradığımız mekanların başında gelen kafeterya ve restoranlar, virüs ve hastalıkların bulaşması açısından oldukça yüksek potansiyele sahiptir. Aynı zamanda bu mekanlarda hijyenik koşullaları sağlamak da bir o kadar zordur. İşletme içerisinde bir grup müşteri varken, yan masayı, tuvaleti, terası, mekanın ortak kullanımı olan bölümlerini dezenfekte etmek için profesyonel bir destek alamazsınız.

 

Dezenfector hızlı ve günlük kullanım için uygun oluşuyla size bu konuda yardımcı olur. Dezenfector sayesinde işletmenizin tamamını ya da bir kısmını günün istediğiniz saatinde dezenfekte edebilirsiniz. Böylece işletmeniz her an hijyenik açıdan uygun bir ortam haline gelebilir. Siz de Dezenfector ile müşterileri ve çalışanlarınızı koruyun, hayatı şansa bırakmayın.

Özel Araçlar

Her gün işe, okula veya markete gidip gelirken kullandığımız araçlarımız ne kadar güvenli, hiç düşündünüz mü? İş çıkışı bindiğimiz asansörden, açmak için uzandığımız kapı kolundan yada markette incelemek için baktığımız üründen elinize geçen bakteri yada virüsleri araçlarımıza kadar taşıyoruz. Bir anlık unutkanlığımız belkide sonrasında zorlu bir hastalık hikayesine dönüşüyor..

Evimiz yada işyerimiz gibi araçlarımızıda belli süreler içerisinde dezenfekte etmek çok yerinde olacaktır. Fakat bu işlem için her an yetkili servis yada uzman bir ekip bulmak imkansızdır. Bunun yerine sahip olacağınız bir Dezenfector cihazı ile istediğiniz yerde ve zamanda aracınızı kısa sürede güvenli hale getirebilirsiniz.

 

AVM Mağazaları

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu bir diğer işletme de Alışveriş merkezleridir. AVM lerdeki mağaza ve ortak alanlar ziyaretçilerin sıklıkla temas ettiği ve virüs yayıcılığının en fazla olduğu ortamlardandır. Bu nedenle birçok kişi ihtiyaçlarının çoğunu internet alışverişleriyle çözme yoluna gitmiştir. Geri kalan kısmı ise rakiplerine göre daha hijyenik ortamları tercih etmektedir. Müşterilerinin gözünde hijyenik açıdan güvenli olan yerler bundan sonra hep bir adım önde olacaktır.

Siz de iş yerinizi dezenfector ile periyodik olarak dezenfekte ederek hem çalışanlarınızı korumuş hem de ziyaretçilerinizin gözünde daha güvenilir mağaza profili çizmiş olursunuz.

Kamu Kurumları

Belediyeler, mahkemeler, noterler ve benzeri kamu kurumları verdikleri hizmet itibariyle virüs konusunda oldukça korumasız alanlardır. Her gün bir çok kamu çalışanı ve vatandaş, resmi işlemler için bu kurumlara ziyaret etmek zorunda kalır. Böyle bir durumda bireysel tebrirler tabiki yetersiz kalacaktır.

 

Bu kurumları güvenli hale getirmek için sürekli ve periyodik olarak dezenfekte edilmesi önerilir. Düzenli olarak Dezenfector kullanarak bu ortamlar daha güvenli hale getirilerek, virüs bulaş ihtimali oldukça düşürülebilir.

Kuaför ve Güzellik Salonları

Kuaför veya güzellik salonları gerek ortak kullanım alanı olması itibariyle gerekse personelin ziyaretçiye yakın çalışmak zorunda olması açısından riskli işletmelerdir. Personelin bireysel korunması tam korunma sağlayamaz. Özellikle bekleme salonu ve müşteri koltukları gibi ortak kullanım alanları her müşteriden sonra dezenfekte edilirse başarılı bir korunmadan bahsedilebilir.

Dezenfector bu konuda sizin için hem ekonomik hem de güvenli bir seçenek olacaktır. Dezenfector ile istediğiniz zaman, kısa süreler içerisinde işletmenizi dezenfekte edebilirsiniz.

400 m2 yi Geçmeyen İş yerleri

Günümüzde mekan ya da zaman farketmeksizin hijyenik koşulların sağlanması hepimizin ihtiyaç duyduğu bir zorunluluk haline gelmiştir. Bir yere giderken ya da bir yerde yatıya kalırken, yemek yerken ya da spor yaparken kısacası yaşamımızı sürerken her an tehlikeye açık bir durumdayız. Her gün insanlarda bu bilinç daha da gelişmekte ve hijyenik ortamları, diğer alternatiflerine tercih etmektedirler.

Bu nedenle iş yeriniz için gerekli önlemleri almakta geç kalmayın. Dezenfector iş yeri ya da ev farketmeksizin hacmi 400 m2 yi geçmeyen tüm ortamlarda kullanıma uygundur. Dezenfector kullanın, geleceğe hazır olun...

Havale / EFT (%2) :381.22 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit
Taksit tutarıToplam
Peşin-389.00 TL
2194.50 TL389.00 TL
3129.67 TL389.00 TL
498.78 TL395.11 TL
579.57 TL397.87 TL
666.78 TL400.67 TL
757.63 TL403.43 TL
850.80 TL406.43 TL
945.44 TL408.99 TL
1041.07 TL410.71 TL
1137.69 TL414.56 TL
1234.78 TL417.32 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır